Refleksologia Twarzy

Refleksologia twarzy to terapia neuro-odruchowa bazująca na zjawisku łuku odruchowego oparta na wiedzy z zakresu neurofizjologii oraz Tradycyjnej Medycyny Dalekowschodniej.
Jest to zabieg, który ma efekty zarówno uzdrawiające oraz odmładzające. Pobudza organy do pracy i poprawia samopoczucie klienta. Ze względu na bliskość mózgu stymulacja punktów i stref sprawia, że impulsy nerwowe docierają do organów oraz układów co uruchamia naturalne procesy regeneracji całego organizmu. Jest to zabieg uzdrawiający, wywołujący szereg łańcuchowych reakcji biochemicznych w naszych organizmach. Terapia ta wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej czyli homeostazy. Sprawia, że ciało samo uruchamia procesy regulacji i regeneracji, co sprzyja zdrowieniu.

 

refleksologia kraków

Refleksologia twarzy pobudza mechanizmy detoksykacji i oczyszczania organizmu, pobudza przemiany metaboliczne. Polepsza cyrkulację krwi i limfy i tym samym odżywienie i lepszą detoksykację tkanek.

Oprócz działania ogólnoustrojowego, refleksologia twarzy działa też miejscowo, będąc jedną z najlepszych naturalnych metod anti-aging. Zabieg poprawia krążenie krwi i limfy, stymuluje mięśnie i przewodnictwo nerwowe. Sprawia, że twarz jest rozjaśniona, zaróżowiona, jędrna a zmarszczki wygładzają się.
Zabieg ten również głęboko relaksuje a doznania, które występują w trakcie takiego odprężenia nie są porównywalne z żadnym innym masażem twarzy czy ciała.

 

Przewiń do góry